Kontakt

 

Adres korespondencyjny
Supros Sp. z o.o.
ul. Polna 12
16-423 Bakałarzewo

Dział sprzedaży
ul. Polna 12
16-423 Bakałarzewo

tel.: +48 87 5694141
tel.: +48 87 5694310
fax: +48 87 5694396
e-mail: supros@supros.pl

Oddział Warszawa
Pl. Wilsona 4 m.48
01-615 Warszawa
tel. +48 22 2668338
fax: +48 22 1145910
Księgowość
tel. +48 875675271
e-mail: ksiegowosc@supros.pl
 

 

Skup zbóż – oddział Warszawa

Magdalena Wójcik
tel.: +48 222268598
kom. +48 695990499
e-mail: m.wojcik@supros.pl
Beata Mrozik
tel: +48 222668461
kom. +48 514579928
e-mail: b.mrozik@supros.pl
Grzegorz Stępień
tel: +48 222668338
kom. +48 607561049
e-mail: g.stepien@supros.pl

Skup zbóż – oddział Bakałarzewo

Krzysztof Syper
tel.: +48 875694372
kom. +48 516020551
e-mail: k.syper@supros.pl

Skup zbóż – oddział Lublin

Bartosz Fedorowski
kom. +48 693039000
e-mail: b.fedorowski@supros.pl

Śruty, komponenty paszowe, gryka, łubin, proso – sprzedaż hurtowa

Joanna Bek
tel.: +48 222668462
kom. +48 725220522
e-mail: j.bek@supros.pl

Rozliczenia

Sylwia Szymanowska
tel. +48 875694372
tel. +48 501380210
e-mail s.szymanowska@supros.pl
Małgorzata Ptaszyńska
tel.: +48 875694336
tel. +48 516020567
e-mail: m.ptaszynska@supros.pl
 

Transport i logistyka – oddział Warszawa

Daria Burzyńska
tel.: +48 222668019
kom. +48 722002000
e-mail: d.burzynska@supros.pl
Katarzyna Bartosiewicz
tel: +48 222668019
kom. +48 509396345
e-mail: k.bartosiewicz@supros.pl
Weronika Swat
tel: +48 222668019
kom. +48 501380349
e-mail: w.swat@supros.pl

Transport i logistyka – oddział Bakałarzewo

Rafał Antoniak
tel. +48 875694372
tel. +48 516020560
e-mail r.antoniak@supros.pl
 

Pasze i komponenty paszowe – sprzedaż detaliczna

Marta Gorlo
tel. +48 875694336
kom. +48 516020553
e-mail: m.gorlo@supros.pl
 

Doradcy ds. żywienia zwierząt

Anna Markowska
Warmińsko-mazurskie
kom. +48 516020544
e-mail: a.markowska@supros.pl
Henryk Chmielewski
Woj. podlaskie
kom. +48 721004500
e-mail: h.chmielewski@supros.pl
Barbara Sucharska
Warmińsko-mazurskie
kom. +48 723006300
e-mail: b.sucharska@supros.pl
Urszula Gołębiowska
Warmińsko-mazurskie
kom. +48 721006000

 

Pozostałe

Nawozy
tel. +48 875694381
e-mail: supros@supros.pl
Magazyn Zbożowy w Ornecie
ul. Krośnieńska 1
11-130 Orneta
tel. +48 552420147
kom. +48 501380107
fax +48 552420148
e-mail: supros.orneta@supros.pl
© Copyright 2019 - supros.pl | Realizacja 314.pl